Načítání obsahu...
grapenet

SCHÉMA KOMUNIKACE SYSTÉMU

grapenet

ZÁKLADNÍ ČÁSTI SYSTÉMU

PC / Software

Mějte svá data pod kontrolou. S naším softwarem GNSoft to bude hračka. Ať už potřebujete tvořit reporty z měření nebo nastavit alarmová hlášení při překročení specifikovaných hodnot, to vše a mnohem více je jednoduše nastavitelné. GNSoft je nenáročný software a proto jej lze provozovat na jakémkoliv PC/tabletu se systémem Windows.
ZOBRAZIT DETAIL

Brána

Představuje hlavní prvek, který umožňuje komunikaci mezi PC/Serverem a ostatními prvky systému. Pro různé aplikace jsme pro Vás připravili Bránu v provedení ETH (Ethernet) nebo USB. Více se dočtete níže.
ZOBRAZIT DETAIL

Uzel

Uzel zajišťuje zprostředkování dat mezi Senzory a Bránou. Senzory jsou k Uzlu připojeny standardním 4-žílovým telefonním kabelem s konektory RJ11. Délku kabelu si tak lze připravit dle vlastní potřeby. Uzel pak pomocí bezdrátového spojení posílá data Bráně k dalšímu zpracování.
ZOBRAZIT DETAIL

Senzor

Koncový prvek systému. K dispozici jsou Senzory teplotní nebo kombinované – teplota / vlhkost. Další typy senzorů pro Vás připravujeme. Senzory jsou konstruovány jako průchozí a lze je mezi sebou vzájemně propojovat. Na jednu „linii“ tak lze připojit až 8 teplotních Senzorů.
ZOBRAZIT DETAIL
HHH

HARDWARE

Brána /GrapeNet GATEWAY/

Aktuální nabídka Bran

Brána - USB provedení

USB Brána je součástí startovacího balíčku GrapeMS 15 MINI. Tuto Bránu Doporučujeme použít pouze pro systém s nižším počtem Uzlů a také pro menší prostory.

Brána - Ethernetové provedení

Bránu lze připojit přímo k PC nebo v případě použití routeru/switche lze připojit více bran najednou. Pokud je připojeno více Bran najednou, lze na každé Bráně nastavit jinou vzorkovací frekvenci. V systému tak můžete snadno vyčlenit Senzory v kritických místech, ze kterých je potřeba sbírat data častěji. Ostatním Senzorům můžete ponechat delší interval pro sběr dat, čímž výrazně prodloužíte výdrž baterie.

Uzel /GrapeNet NODE/

Aktuální nabídka Uzlů

Uzel V1.02

Uzel zajišťuje bezdrátovou komunikaci s Bránou. Ke každému Uzlu lze připojit až 8 teplotních Senzorů nebo až 6 teplotních Senzorů a 1 vlhkostní Senzor. Pro snazší instalaci lze Senzory rozdělit do dvou větví. Senzory jsou k Uzlu připojovány běžným 4-žílovým telefonním kabelem s konektory RJ11, což zajišťuje dostatečnou flexibilitu – každý má možnost si připravit délku kabelu na míru přesně podle svých potřeb.

Senzor /GrapeNet SENSOR/

V aktuální nabídce u nás naleznete Senzory teploty a relativní vlhkosti. Další typy Senzorů pro Vás připravujeme. Senzory jsou vyrobeny tak, aby je bylo možné mezi sebou propojovat a tvořit tak linii, na které může být připojeno až osm teplotních čidel. Toho lze využít například při tvorbě teplotních map ve vysokých skladech, kde Uzel je umístěn na vrchol regálu a jednotlivé Senzory jsou postupně propojovány shora dolů a instalována v různých výškových hladinách.

Teplotní senzor

Kombinovaný senzor (teplota/vlhkost)

SSS

SOFTWARE

GNSoft LITE

Nejnižší verze GNSoft umožňuje provádět základní úkony jako je správa měření, nastavovat alarmová hlášení při překročení stanovených hranic, spravovat vzorkovací plány a exportovat naměřená data. Verze LITE je standardně dodávána s naší základní sadou GrapeMS 15 MINI.

GNSoft BASIC

Pro náročnější uživatele jsme připravili rozšíření LITE verze, která obsahuje například tvorbu vlastní sítě měření, generování pravidelných reportů, rozšířené nastavení alarmových hlášení.

GNSoft PROFI

Plná verze software, která je vhodná zejména pro farmaceutický průmysl. Software je plně v souladu s nařízením 21 CFR Part 11. Obsahuje funkce, jako jsou: správa kalibrací, audit trail, správa uživatelů a další. Software GNSoft PROFI doporučujeme také pro větší systémy šité na míru.

Kontakty

Máte dotaz nebo chcete využít našich služeb? Napište nám...